۲۲ آبان ۱۳۹۷

جلسه مشترک در مورد طرح هادی شهر

          با توجه به حساسیت تصویب طرح هادی شهر تقریباً در هر هفته دو جلسه ی مشترک بین شهرداری و شورای اسلامی شهر از یک طرف و شرکت مشاور طرح هادی از طرف دیگر برگزار می گردد. امروز نیز از ساعت دو بعد از ظهر یک جلسه ی مشترک در دفتر مشاور طرح در تهران برگزار شد.

images (1)  جلسه مشترک در مورد طرح هادی شهر images 1

          در این جلسه آقایان دکتر تاجیک شهردار محترم، حاج حمزه محمدصالح رئیس شورای اسلامی شهر، مهندس محمد بلوکات مسئول واحد شهرسازی و مهندس شیرافکن کارشناس شهرسازی با مهندسین شرکت مشاور طرح در مورد آخرین ویرایش نقشه ی طرح هادی شهر به تبادل نظر پرداختند. در صورت رفع همه ی اشکالات این طرح جهت تصویب نهایی تقدیم استانداری تهران خواهد شد. (تصاویر تزیینی است)

download (3)  جلسه مشترک در مورد طرح هادی شهر download 3

5 نظر

  1. ر شمشکی

    با سلام از الان طرح ازقبل طراحی شده معلومه تو استان به کجا می رسه در آینده ای نه چندان حقیقت نمایان میشه و معلوم میشه محل بازی شده یا نه

    پاسخ
    1. روابط عمومی

      جناب آقای و یا سرکار خانم ر شمشکی ، سلام
      متاسفانه جملات شما برای ما مفهوم نیست. اگر مقصود جملات شما این است: « با سلام از الان طرح از قبل طراحی شده معلومه تو استان به کجا می رسه. در آینده ای نه چندان دور حقیقت نمایان میشه و معلوم میشه با محل (شهر) بازی شده یا نه؟» باید به اطلاع شما برسانیم ما هم منتظر تصویب طرح هستیم. ضمناً عکس مربوط به گزارش از اینترنت گرفته شده و جنبه ی تزیینی دارد.

      پاسخ
  2. میثم بلوکات

    این طرح هادی که باعث پایمال شدن حق ما مردم بومی بشه و ملک مردم بدون رضایت خودشان تصرف بشه به عنوان راه درسته؟؟ این وسط سرمایه داران و غیر بومی های منطقه استفادشو میبرن..
    جز ظلم به ما هیچ منفعتی نداره
    طرح هادی نباید قیمت خوردن حق ما اهالی انجام بشه.
    بهتره به ساخت و ساز غیر مجازی که سرمایه‌داران انجام دادن برخورد بشه همانطور که به دستور مقام معظم رهبری هرچی ویلا و ساخت و ساز در گردن حیران بود تخریب شد و جاهای دیگری که موجود بود.

    پاسخ
    1. روابط عمومی شورای اسلامی شهر

      جناب آقای میثم بلوکات سلام
      از این که مطالب سایت مورد توجه شماست، خوشحالیم. از بابت ارسال نظرات خود برای سایت شورا کمال تشکر را داریم. برای روشن شدن اذهان در مورد مکتوب شما مواردی را بیان می کنیم. هنوز این طرح نهایی نشده و به تصویب نرسیده که باعث تضییع حقوق مردم بومی بشود. البته نمی دانیم اطلاعات شما در مورد طرح هادی به چه صورت است که فکر می کنید این طرح باعث از بین رفتن حقوق مردم بومی می شود؟ و یا بدون رضایت مالکین اراضی آن ها جهت احداث راه تصرف می شود؟ از شما خواهش می کنم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید به ما حتماً منتقل نمایید تا از حقوق مردم بومی دفاع کنیم.
      در موردساخت و ساز غیر مجاز باید بگوییم که از زمانی که این شورا تصدی امور را دارد تعداد معدودی جواز ساخت صادر گردید که همه طبق قانون بوده و به هیچ وجه ساخت و ساز غیر مجاز نیست. در مورد ساختمان هایی که قبل از شهر شدن ساخته شده اند به مرور پرونده آن ها مورد بررسی قرار می گیرد و از طریق قانونی با آن ها برخورد می شود.
      در پایان دوحالت بیشتر وجود ندارد. یک آن که شما از طرح هادی اطلاع دارید که باعث نگرانی شما شده و ما از آن بی اطلاع ایم که وظیفه ی شرعی و انسانی شماست که ما را در جریان موضوع قرار دهید. دو آن که قضاوت های شما از نقل قول ها و شنیده هاست که با واقعیتی که ما از آن اطلاع داریم متفاوت است. اگر قضاوت های شما بر مبنای حالت دوم است لطف نموده با اطلاعات غلط قضاوت نکنید. منتظر ارسال اطلاعات شما هستیم. موفق باشید.

      پاسخ

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *