۲۲ آبان ۱۳۹۷

حضور پرشور مردم مومن و روزه دار شهر در راهپیمایی روز قدس

 

مردم انقلابی و شهید پرور و مؤمن روزه دار شمشک دربندسر همزمان با تمام مردم کشور در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در روز قدس با پیوستن و همصدا شدن با مردم با غیرت بخش رودبارقصران صحنه‌ها زیبایی از حماسه و شعور را به نمایش گذاشتند و بر حمایت خود از مردم مظلوم و بی‌گناه فلسطین تأکید کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر، در این راهپیمایی که از میدان امام خمینی(ره) فشم آغاز گردید، امام جمعه رودبارقصران، اعضای شورای اسلامی شهر شمشک دربندسر و مسئولین شهری و شهروندان فهیم و شهید پرور رودبارقصران با حضور و مشت های گره کرده با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل، انزجار خود را از استکبار جهانی و رژیم غاصب و اشغالگر قدس اعلام نمودند و همچون سالهای گذشته با شکوه همیشگی این رویداد تاریخی ساز را برگزار کردند.
در پایان این حماسه، مهمانان ضیافت الهی پس از راهپیمایی به صفوف بهم فشرده نمازگزاران جمعه پیوستند و مراسم عبادی و سیاسی را در آخرین جمعه ماه مبارک و پرفیض رمضان برگزار کردند.

 

حضور پرشور مردم مومن و روزه دار شهر در راهپیمایی روز قدس image                     rCX حضور پرشور مردم مومن و روزه دار شهر در راهپیمایی روز قدس image                     UUd