۲۲ آبان ۱۳۹۷

قهرمانی تیم والیبال شهرداری

          در آخرین مسابقه ی قهرمانی والیبال شهر تیم شهرداری با پیروزی بر تیم شمشک بالا به مقام قهرمانی رسید. این مسابقه در ورزشگاه شهر لواسان برگزار شد. از ساعت هشت و نیم شب با سوت داور بازی آغاز شد. با توجه به حساسیت بازی هر دو تیم با احتیاط بازی را شروع نمودند. اما این تیم شمشک بالا بود که با روحیه ی بهتر فاصله ی امتیازات را زیاد نمود و در نهایت با امتیاز بیستو پنج بر بیست نتیجه را به نفع خود نمود. گیم دوم نیز مشابه گیم اول پیش رفت و در نهایت تیم شمشک بالا برنده شد.

IMG_7328 قهرمانی تیم والیبال شهرداری IMG 7328

          در گیم سوم تحولی در تیم شهرداری اتفاق افتاد و با فاصله توانست این گیم را با نتیجه ی بیست و پنج بر شانزده به نفع خود تمام کند. گیم چهارم پایاپا به جلو رفت و در نهایت تیم شهرداری با سه امتیاز اختلاف برنده شد. گیم سرنوشت ساز پنجم هر دو تیم با تلاش بیشتر کار کردند و در نهایت تیم شهرداری با امتیاز پانزده بر سیزده برنده این گیم و مسابقه شد. هر دو تیم تعدادی از بازیکنان خود را در اختیار نداشتند. ابوالفضل کیاشمشکی شاخصترین بازیکن زمین بود. این مسابقه در ساعت ده و نیم شب به پایان رسید. 

IMG_7325 قهرمانی تیم والیبال شهرداری IMG 7325

2 نظر

 1. یک عاشق فوتبال

  سلام
  سئوالی دارم مگه یک ورزشگاه تو شهر خدمون نداریم که مسابقه تو لواسون برگزارشده؟ راسی از فوتبال چه خبر؟ از فعالیت های هیات والیبال گاهی گزارش پخش می شه اما از فوتبال هیچی. مثلاً دهه فجره هیات فوتبال نمی تونس یک مسابقه محلی برگزار کنه؟ بابا تارف نداریم نمی تونن کار کنن برن یه گروه دیگه بیان.نظرمو چاپ کنین. راستی جواب سئوالامو هم بدین.

  پاسخ
  1. روابط عمومی

   سلام
   بعد از بازی نیمه تمامی که به علل مختلف به پایان نرسید، کمیته ی انضباطی هیات والیبال تصمیم گرفت تکرار بازی در ورزشگاه لواسان انجام گیرد. به همان میزانی که شما از فعالیت هیات فوتبال خبر دارید ما هم خبر داریم. ما هم منتظریم هیات فوتبال تحرکی از خود نشان دهد. ما ایرانی ها خیلی جوگیر می شویم. زمانی که موضوع انتخاب شدن است انواع قول ها را می دهیم. وقتی انتخاب شدیم اولویت با بقیه ی مسایل زندگی مان است. ظاهراً اعضای هیات فوتبال وظایفشان را از یاد برده اند. در این مورد حق با شما و کلیه ی کسانی که عاشق فوتبالند است. نظرتون چاپ شد. پاسخ هم داده شد.

   پاسخ

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *